Slota živnostník a europoslanec, to je zlý vtip

Autor: Robert Puk | 23.5.2014 o 12:10 | Karma článku: 11,13 | Prečítané:  938x

Nedávno som skoro spadol zo stoličky keď som si prečítal, že Slota je, pardon, bol, živnostníkom a ako by to nebolo dosť kandiduje za europoslanca a to aj so synom Pavlom. V tomto európskom príbehu chýba už len jeho módna návrhárka.

K tomu podnikaniu, teda živnostníctve len toľko, že svoje "odborné schopnosti" ponúkal obyvateľom Slovenska v tridsiatich piatich oblastiach, od poľnohospodárstva, záhradníctva a lesníctva cez rybárstvo a počítačové služby, až po vydavateľskú činnosť s výrobu vecí z kovu. No hotový potomok Edisona a Márie Curie. Ale skrachoval. Aj ako podnikateľ, aj ako živnostník. Pre zdravotný stav našej populácie to bol dobrý krok. Pohroma však ešte nie zažehnaná, lebo si povedal, že už nechce mať ďalej výhľad na Žilinu, ale na Brusel. Tentokrát nie na tankoch, ale s úsmevom a požehnaním akejsi Kresťanskej Slovenskej národnej strany (ešte, že nie Pravej Slovenskej národnej strany, keďže sa zase pohádal s Malíkovou). Neviem, čo to je za stranu a pravdepodobne to neviete ani vy. Takže čo je vlastne vízia do budúcnosti Jána Slotu? Znovu sa priživovať na štátnom rozpočte, tak ako to robil vyše dvadsať rokov, a to až do výšky 10 853 eur, plus diéty vo výške 304 eur za každý deň strávený v Bruseli.

Na kandidátke Kresťanskej Slovenskej národnej strany do európskeho parlamentu mieria však odvekí odporcovia Európskej únie, ktorí v minulosti odmietli vstup Slovenska a samotnú úniu označovali za strašiaka či "židovské združenie". Nemusíte dlho rozmýšlať, čo je Slotovým cieľom. Určite to nie je záujem hájiť farby Slovenska v Bruseli. Peniaze z mečiarovskej privatizácie, teda najväčšej zlodejiny v novodobných dejinách Slovenska, sa asi minuli, normálne pracovať alebo podnikať človek takéhoto charakteru nechce a nebude ani keby ho drali z kože a živiť náročné koničky ho zjavne neopustili. Len dúfajme, že nemá žiadnu šancu uspieť. Ale na Slovensku nikto nikdy nevie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar konšpirácie podporil, hoci ich má odhaľovať

Podpis pod vyhlásením plným dezinformácií by mal šéf polície podľa prezidenta Andreja Kisku vysvetliť. Vládni politici mlčia.

KOMENTÁRE

Policajný prezident podporuje zbrane namierené proti nám

Obhajoba Gašparovho nadriadeného Kaliňáka však neobstojí.

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.


Už ste čítali?