Kto nasadil šváby do Tržnice?

Autor: Robert Puk | 1.6.2015 o 12:55 | Karma článku: 23,73 | Prečítané:  4343x

Presne tak, kto ich tam dal? Tento vážny problém treba vyriešiť čo najskôr, inak hrozí doslova katastrofa.

Všetko teraz musí ísť v Bratislave bokom, aj dostavba mosta aj ďaľšie fungovanie mestských podnikov. Už teraz ekonomickí analytici upozorňujú, že tento vážny problém môže dokonca ohroziť hospodárske výsledky Slovenska a môže prispieť k poklesu HDP až na úrovni 14 až 16 percent.

Teraz sa však zamyslime a skúsme si načrtnúť, kto má záujem takto nebezpečne škodiť hospodárstvu. Nakoľko je viac verzií nie je ešte jasné odkiaľ viedol útok. Hoci v dnešnej politickej situácii je možné všetko. Tak si skúsme aspoň niečo logicky vysvetliť.

Islamský štát ešte neavizoval žiadne pripravované priame alebo nepriame útoky na našu Tržnicu, príslušníci 5.pluku rýchleho nasadenia zo Žiliny už odcestovali do Afganistanu. Putinovi "zelení mužíci" sú naši kamaráti, nebudú ničiť to, čo za chvíľu bude ich a Čiňania-ich tovar sa predsa v tržnici predáva vo veľkom.

A to preto asi spravodajstvo mnohých médií a hlavné správy RTVS venovali v piatok tomuto javu  pozornosť. Dokonca to bola aj prvá správa v polnočnom Rádiožurnáli.

Oveľa schodnejšie riešenie vidím v dvoch problémoch, ktoré sa nám v posledných dňoch a týždňoch priamo ponúkajú. Aj tieto však berte s rezervou, pravda nakoniec môže byť niekde úplne inde. Doba je  zlá a treba preverovať všetky informácie a ich zdroje.

Vo štvrtkovom vydaní Denníka N som si všimol článok Slovák našiel dávneho švába. Nebudem vás touto informáciou ďalej zaťažovať, ale ide o to, že mladý slovenský vedec objavil 98 miliónov rokov vyhynutého švába, zaliateho živicou. Keďže v dnešnej modernej dobe je možné všetko, žeby sa podaril nejaký experiment v oblasti rozmnožovania?

No je tu ešte jedna skutočnosť, ktorú by sme nemali obísť. Už niekoľko týždňov viacerí poslanci Nového Mesta a aktivisti podozrivo často čistia a sprístupňujú veľké podzemné priestory bývalého protileteckého betónového bunkra z čias 1.svetovej vojny na Kamzíku. Skoro sto rokov bol zasypaný a teraz toto. A vybrali si ten najväčší. Bunker má veľmi dobrú polohu, na hrebeni, krytý stromami.

Keďže si ešte čo-to pamätám z histórie Bratislavy napadá ma takáto varianta: Títo páni tam pravdepodobne pripravujú základňu pre biologické zbrane. Prvý skúšobný útok sme zaznamenali. Výsledok? Veľký chaos. Pre koho však túto základňu páni pripravujú?

Myslíte si, hlúposť, konšpirácie... Pozor! Pred rokom 1989 tu už bola podobná aktivita, ktorej sa tiež najprv ľudia smiali. Hoci táto dosiahla oveľa väčšie rozmery. Na Devínskej Kobyle, a to je štátna prírodná rezervácia, teda územie s najvyšším stupňom ochrany prírody, boli nainštalované odpaľovacie zariadenia pre ruské jadrové rakety SS 20, SS 22 a SS 23.

Preto nakoniec nebuďme prekvapení, keď šváby v Tržnici budú mať veľa spoločného s protileteckým bunkrom na Kamzíku a ľuďmi okolo neho. Isté je, situáciu budeme ďalej sledovať a monitorovať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Voliť proti Kotlebovi nebude bolieť

Ktovie, ako na voličov zapôsobí Klusov sľub vyčistiť úrady od rodinkárstva. Zdá sa totiž, že práve to im neprekáža v prípade ĽSNS.

DOMOV

Politický geograf Madleňák: Neviem, či v Lučenci poznajú Luntera či Mičeva

Extrémista Marian Kotleba ťaží v banskobystrickej župe aj zo slabej informovanosti tamojších voličov, hovorí pre SME politický geograf TIBOR MADLEŇÁK.

DOMOV

Nemýľte sa, toto nie je vaše Slovensko, zaznelo Kotlebovi pod oknom

Na to, aby zlo víťazilo, stačí, aby dobrí ľudia nerobili nič, pripomenul prezident Andrej Kiska.


Už ste čítali?