Bratislavská mestská polícia zamestnáva asociálov

Autor: Robert Puk | 15.9.2016 o 0:41 | (upravené 15.9.2016 o 19:31) Karma článku: 13,68 | Prečítané:  2598x

A deje sa to s vedomím náčelníka bratislavskej mestskej polície Krajíčka, ktorý bol na tento problém pred niekoľkými týždňami upozornený a podrobne informovaný.

Celý príbeh sa odohráva v Mestskej časti Bratislava Nové Mesto - ako inak. Na bratislavskej Kolibe totiž z rodinného domu vznikla nelegálna ubytovňa, do ktorej sa okrem mestského policajta Antalíka nasťahovalo niekoľko asociálov, Každú noc vyrevuvú, obťažujú celú ulicu. Samozrejme, volať mestskú políciu Nové Mesto je zbytočné. Prijdu, potrasú si rukami s kolegom-kamarátom, pochichocú sa a odijdu. Nočný kľud je pre túto ulicu neznámy pojem. A to tu býva niekoľko rodín s malými deťmi. Strážnik Antalík mal dokonca toľko drzosti, že svoje totálne rozbité auto vyhodil na ulicu. Tam trčalo niekoľko dní. Mestská polícia odmietla celý problém riešiť, až pod nátlakom viacerých aktivistov, si Antalík za sprievodu vulgárnych nadávok odtiahol vrak späť do dvora majiteľa domu.

Samozrejme, o celom probléme bol už pred časom informovaný prednosta Miestneho úradu Ľubomír Baník, aj o tom, že tam vznikla nelegálna ubytovňa. Problém však hodil na plecia stavebného úradu, ktorému šéfuje starosta Kusý. A keďže starosta Kusý nie je schopný, ani ochotný riešiť akýkoľvek, aj ten najelementárnejší problém obyvateľov mestskej časti, obyvateľov, ktorý ho platia a živia, asociáli majú v tejto metskej časti dveve otvorené. Napokon, je to vidieť od Račianskeho Mýta až po Biely Kríž. Od Koliby až k Zlatým pieskom. Vrátane Kuchajdy. Jeho záujem o mestskú časť sa zameriava výhradne na rozdávanie kvetov dôchodcom-voličom a ich rozvážanie po výletoch a kúpaliskách. Sú to istí voliči. 

Náčelníka Krajíčka do funkcie vybral v netransparentom výberovom konani riaditeľov mestských podnikov a ogranizácii mesta primátor Nesrovnal, s podporou svojej dzurindovskej poslaneckej kliky. Ľuďmi, ktorí sa za posledných takmer dvadsať rokov zaslúžili o to, ako toto mesto vyzerá dnes. S Nesrovnalom na čele.

Od roku 1990 sa v bratislavskom komunále vystriedali rôzni primátori, v metských častiach rôzni starostovia a rôzni mestskí a miestni poslanci. Ale také morálne a ľudské dno, ako tu máme teraz ešte Bratislava nezažila. Stačí keď si pozriete zasadnutie mestského zastupiteľstva alebo napríklad zastupiteľstva mestskej časti Nové Mesto. Verte prijde vám zle.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Píše Ivan Mikloš

Nepredvídateľný užitočný idiot (píše Ivan Mikloš)

Aké poučenie si možeme vziať z Trumpa.


Už ste čítali?