Ako starosta Kusý klame dôchodcov

Autor: Robert Puk | 30.9.2018 o 10:05 | (upravené 30.9.2018 o 10:29) Karma článku: 10,02 | Prečítané:  10519x

Áno, je smutné, že klame práve dôchodcov, z ktorých mnohí mu ešte stále veria. Ale našťastie, mnoní z nich sú už opatrnejší.

Opakovane klame túto najohrozenejšiu skupinu obyvateľov, používajúc maniere "šmejdov" s nepotrebným tovarom. Celé svoje osemročné obdobie ich masíruje nezmyslami, zavádzajúcimi informáciami. Častokrát je to o tom, ako vlastne on nič nemôže, všetci mu hádžu polená pod nohy. On je len obeť. Celé jeho pôsobenie je vlastne takáto každodenná volebná kampaň. Samozrejme, za peniaze nás Novomešťanov: Či už je to nami platený Hlas Nového Mesta, ktorý slúži výlučne na jeho propagáciu a nikdy, ale naozaj nikdy neprijali žiaden kritický článok, alebo finančnou skupinou JaT vlastnené Bratislavské noviny.

Teraz však k poslednému klamstvu. Jedna z Novomestských dôchodkýň sa ho opýtala prečo sa nezrekonštruovala časť ulice, ktorú dali ešte pred štyridsiatimi rokmi za svoje peniaze s manželom vyasfaltovať. Ulica je vo vlastníctve Hlavného mesta Bratislava a v správe miestnej časti Nové Mesto. Pani si dala tú námahu a dala si vystaviť list vlastníctva na Katastrálnom úrade. Táto 80 ročná dáma, ktorá viac ako päťdesiat rokov platila, najskôr s manželom, potom sama, dane našej miestnej časti dostala od starostu Kusého šokujúcu odpoveď: On vlastne nič nemôže, lebo celý tento problém predniesol poslancom a poslanci miestnej časti túto rekonštrukciu cesty zamietli. Nuž, a preto píšem aj tento článok. Uistil som ju, že som v priamom prenose videl všetky zastupiteľstvá od roku 2014 a nikdy sa tento bod na miestnom zastupiteľstve neprejednával. A nakoniec si môže si na úradnej stránke Nového Mesta pozrieť aké body a kedy sa prejednávali. Povedal som, že bude veľmi prekvapená.

Aj keby sa podobné veci prejednávali, väčšina súčasných poslancov patrí do klubu Rudolfa Kusého, hoci sa tvária ako nezávislí. Áno, už ich nie je toľko ako na začiatku, niektorí sa už odmietajú podieľať na nekonečných lžiach, ale stále je toľko, že ak tam zostanú aj naďalej, táto miestna časť bude rútiť dolu vodou, ako tie konáre, kamene a zemina pri posledných septembrových lejakoch. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gajdoš chce v Bratislave hrob neznámeho vojaka za státisíce eur

Socha komunistu Čulena skončí v sklade.

Dobré ráno

Dobré ráno: Čo znamená, keď to dáte na Matoviča

Ako demokrati hľadali kandidát na prezidenta.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Danko chce bozkávať vence

Na klamstvách spoluprácu založiť nemôžeme.


Už ste čítali?