Čo má spoločné starosta bratislavského Nového Mesta Rudolf Kusý so Smerom?

Autor: Robert Puk | 7.11.2018 o 14:18 | Karma článku: 10,06 | Prečítané:  7225x

Veľa. Traja jeho "nezávislí" kandidáti, ktorými sa ukazuje na všetkých letákoch a propaguje ich v kampaniach a na billboardoch kandidujú pod hlavičkou Strany zelených Slovenska, čo je vlastne dcérskou "straničkou-firmičkou" Smeru.

Vo vedení tejto strany nájdete Natáliu Hanulíkovú, ktorá už neúspešne kandidovala v komunálnych voľbách na všeličo, nedá sa to pomaly ani zrátať, dokonca aj za županku Bratislavského samosprávneho kraja. Natália Hanulíková je manželkou Tomáša Hanulíka, ktorý pracuje na miestnom úrade Bratislava- Nové Mesto ako vedúci, pardon roky poverený, samozrejme, v rozpore zo zákonom, oddelenia komunikácie, kultúry a športu. A dokonca, aby to nebolo všetko, kandiduje za miestneho poslanca v Dúbravke.

Poďme ďalej, lebo jeho rodičia sú ťažší kaliber matka Iveta Hanulíková bola od roku 2006 do roku 2014 starostkou miestnej časti Karlova Ves za Smer, HZDS, SZS, SOP, SDĽ, ako túto miestnu časť viedla sa popísali už veľa. Karlova Ves takmer skončila v nútenej správe. Teraz je to kandidátka strán SMER a SNS.

Zároveň doteraz pôsobí ako mestská poslankyňa. Jej manžel, ktorého miestni volajú ľudový rozprávač odnikadiaľ - skúste si pustit v archíve TV Bratislava nejaký jeho "prejav" na mestskom zastupiteľstve. Pochopíte. Katastrofa. Tak ten je zas mestský poslanec za Dúbravku a teraz keď vidí v Dúbravke veľkú konkurenciu rozhodol sa kandidovať za starostu Devínskej Novej Vsi. Pekné, že jeden z manželov mestský poslanec za Karlovu Ves, druhý za Dúbravku a keby mali tetu a strýka možno by isto by obsadili ďalšie mestské časti.

Okresní funkcionári strany Smer sa nikdy netajili, že sú so starostom Kusým spokojní, nikdy prosti nemu nepostavili svojho kandidáta a väzby Kusého otca k bývalému mečiarovskému starostovi Frimmelovi sú známe takmer všetkým Novomešťanom. Na záver len toľko: nie každý nezávislý je naozaj nezávislý. Ale tak to už v našej komunálnej politike chodí. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Vedie Linku pre týrané ženy: Obete musia často ujsť a tyran zostane v domácnosti

Mária Víteková vraví, že ženy nemôžu nútiť, aby násilníkov opustili.


Už ste čítali?